Sıkça Sorulan Sorular

Neptün Tedarik 18 yıllık Ticari tecrübesi olan aslen Kırtasiye söktöründe  Toptan ve perakende ticareti yapan  bir firmadır.
Neptün Life Markamız Neptün Tedarik İsimli Mağazamıza aittir bu Markaların arkasında Neptün Tedariğn 18 yıllık güven veren ticareti yatmaktadır.
Neptün Tedarik.com olarak stoğumuzda bulunmayan ürünü satmıyoruz. Bu sebeple hafta içi saat 16:00'a kadar verilen ve Cumartesi günü ise saat 10:00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya teslim ediyoruz.
Neptün Tedarik olarak Firmamız E-Fatura Mükellefidir. Faturanız e-mail adresinize gönderilmektedir. Paket üzerinde bulunan sipariş kağıdı üzerinde aldığınız ürün isimleri mevcuttur.
Tüm siparişler, Sürat Kargo ve Ptt Kargo  firması ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır.
14 gün içinde faturası ile birlikte iade gönderme imkanınız vardır. Vergi Mükellefi müşterilerimiz iadeleri için kesinlikle iade faturası kesmeleri gerekmektedir. Ücret İade işlemleri 2-5 iş günü içinde yapılmaktadır. Banka hesabında görmeniz ise çalıştığınız bankaya bağlık olarak 5-15 gün sürebilmektedir. İade Kargo ücreti gönderen kişiye aittir.
Yükleniyor...